Powiat Zielonogórski. Zapraszamy do projektu „Śladami Lecha Kaczyńskiego…”

Na czym polega projekt?

Projekt jest poświęcony pamięci tragicznie zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego. Poprzez interesujący cykl szkoleniowy chcemy przypomnieć postać tego ważnego lidera i upamiętnić jego postać.

W ramach projektu odbędą się 3 szkolenia wyjazdowe (nad lubuskimi jeziorami) z zakresu przywództwa. Każde szkolenie trwa 3 dni. Zapewniamy darmowy transport noclegi, wyżywienie i trenerów prowadzących zajęcia.

Uczestnicy mogą także skorzystać ze wsparcia trenera osobistego.

Ponadto uczestnicy wezmą udział w wyjeździe do Gdańska i Krakowa. Każdy wyjazd trwa 3 dni. Udział w projekcie jest bezpłatny

Kiedy projekt będzie realizowany?

Projekt jest realizowany od 01.04.2019 do 30.11.2020 r. Dwa pierwsze wyjazdy szkoleniowe zaplanowano w sierpniu i wrześniu 2019 r. Kolejne wyjazdy odbędą się w pierwszej i drugiej połowie 2020 r. O dokładnych terminach każdy uczestnik zostanie powiadomiony telefonicznie.

Kto może wziąć udział w projekcie?

W projekcie mogą wziąć udział mieszkańcy powiatu zielonogórskiego (z terenu gmin: Babimost, Czerwieńsk, Kargowa, Nowogród Bobrzański, Sulechów, Bojadła, Świdnica, Trzebiechów, Zabór), którzy ukończyli 60 rok życia.

Co należy zrobić by wziąć udział w projekcie?

Należy wypełnić i podpisać formularz rekrutacyjny wraz z załącznikami. Można go pobrać ze strony internetowej www.stowarzyszenieharmonia.pl lub w siedzibie stowarzyszenia. Udział  w projekcie możesz również zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 606 918 480.

Więcej informacji:

Stowarzyszenie Harmonia