Ogłoszenie – Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego

Stowarzyszenie Harmonia

 

Ogłasza, iż dnia 30 listopada 2017r. zamknęło nabór do projektu Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilności kadry kształcenia zawodowego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego

 

  1. Staż zagraniczny szansą podniesienia mobilności zawodowej młodych ludzi na lokalnym i europejskim rynku pracy”.

 

Założeniem projektu jest realizacja 4 – tygodniowego stażu zawodowego w miejscowości Barcellona Pozzo di Gotto we Włoszech przez 10 – ciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu nowosolskiego w zawodzie technik ekonomista w terminie 07.05 – 01.06. 2018r. w koordynacji z Partnerem zagranicznym, którym jest firma A Rocca odpowiedzialna za organizację miejsc stażu w placówkach handlowych.

 

Odbywając zagraniczny staż polscy uczniowie poznają pracę w sklepach w nadmorskiej miejscowości wypoczynkowej we wschodnich rejonach Sycylii. Ich zadania będą polegały na obsłudze klientów sklepów z: asortymentem dziecięcym, galanterią skórzaną, ekskluzywną odzieżą damską, pamiątkami i sukniami ślubnymi. Uczniowie ędą przyjmować towary, ustawiać je w sali sprzedażowej, wystawiać dokumenty magazynowe i sprzedażowe, obsługiwać kasę i rozliczać transakcje. się dostosowania do obowiązującego etycznego kodeksu zachowań pracowników urzędu. Podczas czasu wolnego zapewnia się im wycieczki lokalne, spacery nad morze, wyjazd na wulkan Etna i do Parku Jarali. Projekt będzie zachętą do nauki języków obcych.

 

Całkowita kwota dofinansowania projektu to 224.512,21 PLN

 

W związku z powyższym ogłasza się listę rankingową beneficjentów projektu:

 

LP NAZWISKO I IMIĘ
1. Kaliszewska Elżbieta
2. Czapla Agnieszka
3. Kaniuk Emilia
4. Garbacz Dariusz
5. Trzęsowska Marlena
6. Bielińska Małgorzata
7. Dymarek Agnieszka
8. Machudera Karolina
9. Badecka Daria
10. Pazdrowski Michał

 

Koordynator projektu

Agnieszka Sawicka